PAYLAŞ

Özellikle mevsim geçişlerinde ani hava değişimleri ile beraber ciltte kuruma, kızarıklık, yanma ve kaşıntı gibi cilt hassasiyetleri için geliştirilern Yes to Yatıştırıcı Salatalık serisi 5 farklı üründen oluşuyor. Minimum %95 doğal içeriklerden oluşan özel formülleri ile hassas ciltlerin yaşadığı bu tarz problemleri, doğal salatalık özü ile gidermeye, cildi sakinleştirmeye ve yatıştırmaya yardımcı oluyor.

Salatalık Yatıştırıcı Kâğıt Maske, salatalık özü ve Aloe Vera özleriyle hassas cildi sakinleştirip, yatıştırarak tazelenmesine yardımcı oluyor. Maske, %97 oranında ki doğal içeriğiyle güvenle tercih edilebilir.

Doğal Aloe Vera ve Yeşil Çay ile zenginleştirilen Salatalık Yatıştırıcı Hipoalerjenik Yüz Temizleme Mendili özel formülü ile %95 doğal içeriğiyle cildi nazikçe temizlerek ve besliyor. Hipoalerjenik ve yağ barındırmayan formülüyle durulamaya gerek kalmadan makyajı çıkarıp ve cildi yatıştırıyor.

Yatıştırıcı özelliği ile dikkat çeken bir diğer ürün ise, hassas ciltlerde günlük cilt bakımını sağlayan Salatalık Yatıştırıcı Micellar Temizleme Suyu. Doğal salatalık özlü micellar su %95 doğal içerikle durulamaya gerek kalmadan makyajı temizlerek ve cildi ferahlatıyor.

Salatalık Hassas Ciltler için Günlük Yatıştırıcı Nemlendirici Krem,  % 97 doğal içeriğe sahip salatalık ve yeşil çay özünün zengin birleşimiyle hassas göz çevresine günlük bakım yapar. Yatıştırıcı özelliği ile göz çevresinde oluşan şişkinliğin azalmasına yardımcı olur. Dermatolojik olarak test edilen ürün aynı zamanda bağımsız tüketici araştırmalarına göre %93’lük bir memnuniyet oranına ulaşmıştır.

Araştırma sonuçlarını önde göğüsleyen Salatalık Yatıştırıcı Göz Jeli, yatıştırıcı özelliği ile göz çevresinde oluşan şişkinliğin azalmasına yardımcı olurken Yeşil Çay ve Salatalık özünün zengin birleşimi ve %97 doğal içeriğiyle hassas göz çevresinin günlük bakımını yapıyor.

Bağımsız tüketici ataştırmasına göre;

**Kullanıcıların %93’ü daha sıkı bir göz çevresine

**Kullanıcıların %93’ü daha nemli bir göz çevresine

**Kullanıcıların %87’si ise daha sakin ve ferah bir göz çevresine sahip olduğunu belirtmiştir.

Yes to Salatalık içeriğinde Paraben, SLS ve Petrol barındırmıyor. Dermatolojik olarak test edilen ürünler doğal ürün arayanların tercihleri arasında yer alıyor.

#yesto, #salatalık, #yaratıcı