Yeni Pantene Pro-V Yoğun ve Güçlü Saçlar Serisi,
 incelmenin kontrolümüz dışında olduğu algısını değiştiriyor. Saç lifleri boyunca etki ederek saça kalıcı hacim ve güç kazandıran Yeni Pantene Pro-V Yoğun ve Güçlü Saçlar Serisi, sadece 14 günde güçlü ve gözle görülür derecede yoğun saçlar sunuyor.

Saç modasındaki son trendler ne olursa olsun her kadın hacimli, yoğun ve güçlü saçlara sahip olmak isterHacimli ve yoğun saçlar daha genç, daha sağlıklı ve daha çekici bir görünüm sunar. Dolgun saçlar daha dayanıklıdır ve saçlara farklı görünümler kazandırmak daha kolaydır. Güçsüz ve zayıf saçların, hava koşulları, kimyasal uygulamalar, stres ve genetik yapı gibi birçok nedeni olabilir. Zaman içerisinde tüm bu etkenler birleşerek köklerden uçlara doğru saçın gücünün ve dolgunluğunun azalmasına sebep olur. Son dönemde gerçekleştirilen bir araştırmaya göre kadınların saçlarının zayıflamasının yaşadıkları stres nedeniyle olduğu ortaya çıktı.

Saçlarda zayıflamanın kontrolümüz dışında olduğu algısını değiştiren yeni Pantene Pro-V Yoğun ve Güçlü Saçlar Serisi, gücünü ve yoğunluğunu kaybetmiş saçları, “Keratin Koruma Sistemi” ile tanıştırarak kalıcı güç ve dolgunluk sunuyor. Vitamin içeriği İsviçre Vitamin Enstitüsü tarafından belgelendirilen ve saçı hassasça temizlemek ve beslemek üzere tasarlanan yeni Pantene Pro-V Yoğun ve Güçlü Saçlar Serisi, Pantene’in benzersiz Pro-V kompleksi içeriyor.

Pantene Araştırma ve Geliştirme Uzmanı Dr. Frauke Neuser “Vitamin B7’nin saç ve tırnakları güçlendirme özelliği bilindiğinden, çevrede bu konuda pek çok ses duymak mümkün. Çoğumuz ihtiyacımız olan canlılık ve enerji desteği için B vitaminlerine başvuruyoruz. B vitamini; yumurta sarısında, somon balığında, karnabaharda, havuçta, muzda, yer fıstığında, tam tahıllarda ve hatta çikolatada bulunuyor. Bunları almak için koşarak markete gitmeden önce, vitaminlerin yenmesi ile uygulanması durumundaki davranışlarının farklı olduğunu aklınızdan çıkarmayın. B7 saçlar için harika bir topikal aktiftir çünkü zayıf ve kırılgan saçların bile güçlendirilmesini sağlamak için çekme direncini artırır. Pantene’in yeni ‘Anında Yoğunlaştırıcı Saç Bakım Spreyi’ ile saçlarınız kolay şekillendirilme özelliğini kaybetmeden, anında gözle görülür hacim kazanır” diyor.

Pantene Pro-V Global Elçisi Sam McKnight, soğuk havaya maruz kaldığımız kış ayları için saçlarımıza ekstra özen göstermemiz gerektiğini vurguluyor ve şöyle diyor: “Hem kapalı mekanlarda, hem de açık havada karşı karşıya kalınan aşırı uç koşullara karşı koymak için, her zaman kullandığınız ürünler yerine biraz daha zengin içerikli ürünler kullanın. Ayrıca kış mevsimde yeterince besleyici olmayan, sindirimi güç yiyecekler yerine; bol miktarda taze sebze yiyerek beslenmenize de dikkat etmelisiniz.” McKnight’in en önemli tavsiyesi ise şu: “Susamış hissetmeseniz bile bol bol su için. Bu şekilde içten dışa nem kazanmış olacaksınız ve bu nem saçlarınızda da kendini gösterecek.”

Kadınların, saçlarında istedikleri gücü ve yoğunluğu kazanmaya başladıklarını fark etmelerini sağlayan en yaygın yöntemlerden biri ise “atkuyruğu testi”dir. Yeni Pantene Pro-V Yoğun ve Güçlü Saçlar Serisi’ni 14 gün düzenli olarak kullandıktan sonra saçınızı atkuyruğu yaptığınızda daha fazla yoğunluk hissedeceksiniz.

“Keratin Koruma Sistemi” içeren geliştirilmiş Pro-V formülü ile 14 günde güçlü ve gözle görülür derecede yoğun saçlar sunan Yeni Pantene Pro-V Yoğun ve Güçlü Saçlar Serisi, 4 adımdan oluşuyor:

1-    Arındırma

Pantene Pro-V Yoğun ve Güçlü Şampuan:  Silikon içermeyen geliştirilmiş Pantene Pro-V formülü ile saça hacim veriyor. Dolgun ve güçlü saçlar için doğru bazı oluşturuyor.

2-    Nemlendirme

Pantene Pro-V Yoğun ve Güçlü Saç Bakım Kremi: Doğru nemlendirme ve koruma dengesi sunarak, üzerinde bir katman olduğu hissi bırakmadan saçın gücünü artırarak sağlıklı bir görünüm sağlıyor.

3-    Onarma

Pantene Pro-V Yoğun ve Güçlü Yoğun Yapılandırıcı Saç Bakım Maskesi: Sıradan bir nemlendiriciye göre üç kat fazla nemlendirici içeriğiyle yoğun onarım ve nemlendirme sağlıyor. Saçın gücünü artırmaya ve yapısını desteklemeye yardımcı oluyor.

4-    Koruma

Pantene Pro-V Yoğun ve Güçlü Anında Yoğunlaştırıcı Saç Bakım Spreyi: En az 24 saat boyunca saça hapsolan, B7 vitamininin gücünden yararlanan ilk Pro-V ürünü olan hacim artırıcı sprey; ince telli saçlara anında koruma sağlıyor ve üstelik saçı ağırlaştırmadan koruma sağlıyor.

3 thoughts on “Yeni Pantene Pro-V Yoğun ve Güçlü Saçlar Serisi”

  1. Evet.Panthene cok guzel sampuan saclari parlatiyo ve yogunlasdiriyo/En guzel ozelligi de saci kurutmuyo ve silikonsuz herkese tavsiye ederim.:)

  2. Pantene pro v kullaniyorum saclarim cok seyrek kimyasal oldugu icin korkuyorum saclarima zarar verirmi yoksa aksine yarari olurmu yorumlarinizi bkliyorum simdiden tesekkurler

  3. Arkadaşlar ben bu yeni çikan pantene pro v yoğun ve güçlü şampuanı aldım fakat kullanımımda durularken saçtalırım jöle sürülmüş gibi oldu gıcır gıcır çok sertleşti ne yapmam lazim son kullanma tarihi geçmiştir diye arkasına baktim 11/16 01:32 yaziodu son kullanma tarihi mi gećmiş acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir