PAYLAŞ

1441803987_Max_FactorTüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Max Factor, Yeni High Precision Likit Göz Kalemi ile göz makyajı algısına yeni bir yorum getiriyor. Likit formüllerin yoğun rengini, uygulama kolaylığıyla birleştiren Yeni Max Factor Masterpiece High Precision Likit Göz Kalemi ile bakışlarınıza anlam kazandırın.

 

Yeni sezonun öne çıkan en önemli trendlerinden biri, doğal makyajla canlı bir ifade kazandırılmış cilde, yoğun ve geometrik çizgilerle yapılan eye liner uygulaması oldu. Manga esintili çizgisel göz makyajlarından, uzunlukları değişen kedigözü modellerine kadar pek çok cesur göz makyajı podyumlara damgasını vurdu. Siz de bizim gibi bu trendin podyumdan kırmızı halıya geçeceğine inanıyorsanız ve bir an önce uygulamaya koyulmak istiyorsanız, Yeni Max Factor Masterpiece High Precision Likit Göz Kalemi hayatınızı kolaylaştıracak. Siz de sezonun en hit trendlerinden olan iddialı eye liner uygulamalarını denemek istiyorsanız, bunu kolaylıkla uygulama imkanı sunan Yeni Max Factor Masterpiece High Precision Likit Göz Kalemi’ni tercih edebilirsiniz.

 

Likit ürünlerin yoğunluğunu kalemin uygulama kolaylığıyla birleştiren göz kalemi, tek ürünle birden farklı görünümün elde edilmesini sağlayan yassı ucuyla dikkat çekiyor. Hem kalın hem de ince tarafı olması sayesinde istediğiniz kalınlıkta eye liner’ı zaman kaybetmeden kolayca çekebileceksiniz. Kadifemsi dokuda, siyahın en yoğun tonu olan Velvet Black renginde üretilen Max Factor Masterpiece High Precision Likit Göz Kalemi’yle ister gece makyajınız için kalın ve dramatik çizgiler yaratın, ister günlük ince ve zarif hatların tadını çıkarın.

 

Göz Kamaştırıcı Bakışların Sırrı

 

Yeni Max Factor Masterpiece High Precision Likit Göz Kalemi, göz makyajını likit göz kalemiyle vurgulamak isteyen fakat ürünü uygulamakta zorlandığı için işlemden mümkün olduğunca uzak duran kadınlar için tasarlandı. Ürünün ucunda bulunan yeni akış sistemi, likit formülün uca her zaman kolayca ulaşmasını ve dağılmadan sürülebilmesini sağlıyor. Göz kalemi uygulamasıyla göz şeklini belirginleştirmeniz de mümkün. Max 1441803996_Max_Factor_Masterpiece_High_Precision_Likit_G__z_Kalemi_49_90TLFactor Türkiye Makyaj Artisti Rıfat Yüzüak, “Kalemi üst kirpik boyunca uygulayıp, kuyruklu versiyonları denediğinizde daha büyük, yarıya kadar çekerseniz daha aydınlık bakışlara sahip olacaksınız” diyor.

Yeni Max Factor Masterpiece High Precision Likit Göz Kalemi’nin tavsiye edilen satış fiyatı 49,90 TL.

1 YORUM

  1. Merhaba Göz Kalemi ve makyaj malzemeleri alırken iyi bir marka olmasına özen göstermek lazım
    ve makyaj yapmadan önce yüzümüzün temiz olmasına özen göstermeliyiz
    teşekkürler.

Comments are closed.