PAYLAŞ

En çarpıcı dudaklar için flormar’dan iki yenilik; stylematıc ve color up!

Kolay uygulama sağlayan yumuşak dokuları ve birbirinden canlı renkleri ile dudaklarınız hiç olmadığı kadar dikkat çekici!

Makyaj çantanızın vazgeçilmezi olmaya aday Flormar StyleMatic dudak kalemleri ve Color Up rujlar dudaklarınızın daha dolgun ve baştan çıkarıcı görünmesini sağlıyor. Dudaklarınızı ön plana çıkartan ve asansörlü sistemi ile kolay kullanım imkanı veren Flormar StyleMatic ve Color Up, günün her anında makyajınızın vazgeçilmezi olacak!

On iki farklı tondan oluşan renk seçeneği ve tek sürüşte yoğun renk veren StyleMatic dudak kalemi makyajınızın vazgeçilmezi olacak. Sunduğu geniş renk yelpazesi ile makyajınıza özgürlük ve karakter katan StyleMatic lip, ister rujla ister tek başına, göz alıcı bir sonuç vadediyor.

Color Up rujlar on farklı renk seçeneği ve hafif yapısı ile dudaklarınızı daha canlı göstermeye hazır! İçeriğindeki besleyici yağlar ile dudağınızın nemini kaybetmesini önlerken eğlenceli renkleri ile de ilk bakışta dikkat çeken dudaklara kolayca sahip olabilirsiniz.

#ColorUp, #Flormar, #StyleMatic