PAYLAŞ

1481230618_SYOSS_SampuanSyoss Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ve Saç Kremi ile saçların güçlü, sen güçlü!

Saçlar, kadın güzelliğinin en değerli, en özel ve en önemli parçası… Dolayısıyla gür saçlar, kadınların özgüveni üzerinde de büyük rol oynuyor. Herhangi bir nedenle saçlarında kayıp yaşayan kadınlar, enerjisini, ışıltısını ve kendine olan güvenini de kaybediyor. Henkel tarafından geliştirilen yeni Syoss Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ve Saç Kremi serisi, yüksek etkili bitkisel kök hücre özlü formülüyle saç köklerini, tellerini ve uçlarını güçlendirerek saç dökülmesini % 95’e kadar azaltıyor. Her gün kuaförden yeni çıkmış gibi güçlü saçlara sahip olmanıza yardımcı oluyor.

1481230587_SYOSS_Sac_KremiSYOSS Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

Dökülmeye eğilimli kırılgan saçlar için geliştirilen SYOSS Saç Dökülmesine Karşı Şampuan, bitkisel kök hücre formülü ile saç köklerini ve dokusunu yeniden yapılandırıyor. Ürün, fiber dayanıklılık ile saç uçlarını güçlendirip, koparak gerçekleşen saç dökülmelerinde saç kremi ile birlikte %95’e kadar azalma sağlıyor.

SYOSS Saç Dökülmesine Karşı Saç Kremi

Saç dökülmelerini %95’e kadar azaltmada profesyonel performans gösteren SYOSS Saç Dökülmesine Karşı Saç Kremi, bitkisel kök hücre formülü ile fark yaratıyor. Ürün, saç köklerine direkt etki ederek kökten uca güçlendirilmiş saç telleri yaratıyor. Kullanım sırasında ürünü saç uçlarına uygulamanız ve durulamanız öneriliyor.

#syoss #syosssaçdökülmesinekarşışampuan #saçdökülmesi #syosssaçkremi #kökhücre #güçlüsaçlar #henkel #saçkırıkları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here