PAYLAŞ

xyle2011 yılından itibaren dünyanın kırk ülkesinde İsviçre’de dermokozmetik ürünleriyle dikkat çeken SwissCare, kirpik ve kaşlara yoğun bakım yapacak XL EyeLash bakım serumunu yetkili eczanelerde tüketicinin beğenisine sunuyor.  

Dünyanın kırk ülkesinde yüz ve vücut bakımına önem veren, ebediyen genç kalmak isteyen tüm kadınların ve erkeklerin beğenisine sunulan İsviçre’de dermokozmetik markası SwissCare’in XL EyeLash Kaş ve Kirpik Bakım Serumu, dört ila sekiz hafta içinde uzun, hacimli kirpiklere ve dolgun kaşlara kavuşmanızı sağlayacak.

Genç bir yüz görünümü için en önemli etkenler arasında sayılan uzun, hacimli kirpikler ve kavisli, dolgun kaşlara sahip olmak isteyen tüm kadın ve erkeklerin kullanabileceği SwissCare XL EyeLash’ın olağan üstü etkileri, en son teknoloji ile geliştirilmiş içeriğindeki Capixly, biyomimetik peptidler ve kırmızı yonca özünün kombinasyonuyla sağlanıyor.

SwissCare XL EyeLash nasıl etki ediyor?

XL EyeLash, zengin Biochanidin A maddesi içeriği ile kirpiklerin ve kaşların kırılmalarını ve incelmelerini azaltmaya yardımcı oluyor. Yenilikçi güçlü antioksidantlar, biyotin ve aminoasitlerin karışımı daha güçlü, kalın ve uzun kirpiklere sahip olmak için kıl folikülünün büyümesini aktive ediyor. Çözülebilir kolajen nem tutma kapasitesini artırarak kirpikleri ve kaşları nemlendiriyor, besliyor, elastikiyetini ve esnekliğini artırıyor.

SwissCare XL EyeLash nasıl kullanılıyor?

Xl EyeLash, kirpikler için, likit eyeliner uygulamasında olduğu gibi, üst ve alt kirpiklere içten dışa doğru sürülüyor, kaşlar için de kaş bölgesini kapsayacak şekilde sürülerek uygulanıyor. Sabah ve akşam düzenli olarak kullanılması tavsiye edilen XL EyeLash, dört ila sekiz hafta içinde dolgun ve sağlam kaç ve kirpiklere sahip olunmasını sağlıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here