Bentonit etkisiyle pürüzsüz bir cilt hayal değil

Gün boyu maruz kalınan hava kirliliği, güneşin zararlı ışınları ve sigara dumanı gibi dış etkenler cildimizin doğal yapısını bozarak sivilce ve siyah nokta oluşumuna neden oluyor. Yaş fark etmeksizin yüzde ortaya çıkan sivilceler ve özellikle yağlı ciltlerin sorunu olan siyah noktalardan kurtulmak doğru ürünü kullanmakla artık mümkün.

Sinoz kozmetik tarafından geliştirilen yüz bakım maskesi içeriğindeki sarı papatya, bentonit kili, spirulina yosunu, aynı sefa yağı,  E ve B vitaminleri sayesinde siyah noktalara ve sivilcelere karşı etkili bir çözüm sunuyor.

Haftalık düzenli kullanımıyla sivilceler ve siyah noktalar kısa sürede yok olurken, kan dolaşımını hızlandırması sayesinde de kırışıklık oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. Zararlı kimyasallar içermeyen özelliğiyle cildi besleyerek nemli tuttuyor.

Mor halkalar ve kırışıklıklarla mücadele zamanı

Gözler, cilt bakımının en çok dikkat edilerek yapılması gereken bölgesi. Uykusuzluğu ve yorgunluğu ele veren göz altı torbaları, erkenden oluşmaya başlayan kırışıklıklar göz çevresi bakımını sıklıkla yapmayı zorunlu kılıyor. Bu noktada kuruyan göz çevresini nemlendirerek eski doğal yapısına kavuşturan ve göz altı morluklarını ortadan kaldıran kremler cilt bakımına dikkat edenlerin imdadına koşuyor.

Sinoz Göz Çevresi Bakım Kremi; içeriğindeki shea ve jojoba yağları, meyan kökü ekstratı ve aloe vera jel ile göz çevresinde oluşan kırışıklık, kaz ayakları, morluk, halka ve göz altı torbaları gibi problemlere etkili çözüm sunuyor.

#sinoz, #cilt, #yeniçözümler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir