Salises Moistrizing Gel Cream ve Salises Spot Treatment, serbest ve lipozomal salisik asit, Nanoteknoloji ile akne tedavisinde çözüm oluyor.

Akne lezyonlarının nedenleri üzerine doğrudan etki ediyor, derin etkisi ile folikül ve sebasöz bezine nüfuz ediyor. Anti-inflamatuar, antibakteriyel ve sebum dengeleyici Sesderma Salises Moistrizing Gel Cream ve Sesderma Salises Spot Treatment; üretiminde kullanılan özel teknik sayesinde salisik asitleri nanometre boyutlu lipozomlar içerisinde hedef alana taşınmasını sağlıyor. Salises serisindeki ürünlern bileşimi hücre zarları ile benzer olduğundan dolayı yağlı akneye eğilimli ciltlerin onarımına ve dayanıklılığına yardımcı oluyor.

Aşırı sebum, nemsizlik ve akneye eğilimli yağlı ciltler için uygun olan Sesderma Salises Moistrizing Gel Cream’i cilt iyice  temizlendikten sonra sabahları ve akşamları sürülmesi tavsiye ediliyor. Yağlı cilt, siyah nokta, gözenekler, akne tedavisinde etkili Sesderma Salises Spot Treatment’in ise direk olarak sivilce üzerine ince bir tabaka halinde sürülüp durulamadan üzerine güneş koruyucu kullanılması  öneriliyor.

#sesderma, #akne, #yeniçözüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir