PAYLAŞ

adidas1adidas Originals İlkbahar/ Yaz 2015 sezonunda bir kez daha yükselen yıldız; oyuncu, stil ikonu ve müzisyen Rita Ora ile işbirliği yapıyor.

adidas Originals için hazırladığı yeni koleksiyonda yaşam tarzını yansıtan Rita Ora; güçlü duruşunu ve enerjisini, benzersiz ile birleştiriyor. Dört gizemli seriden oluşan koleksiyon, adidas Originals’ın savunduğu cesur ruhu yansıtıyor. Seride yer alan “Dragon Print Pack” ve “White Smoke Pack” mayıs ayı itibariyle adidas mağazaları ve http://shop.adidas.com.tr adresinde adidas severlerin beğenisine sunuluyor.

Dragon Print Pack

Rita Ora, “Dragon Print Pack”te Uzak Doğu kültüründeki ejderha figürünün temsil ettiği güç ve enerjiden ilham alıyor. Ateş kırmızıları ve alev sarıları arasında yer alan ejderha, Rita Ora’nın doğasını temsil ediyor. Basketbol tarzı bu dinamik serideki siluetlere yansırken, Batı stili ve Doğu kültürü arasında bir köprü oluşturuyor.

White Smoke Pack

“White Smoke Pack”te kokulu tütsünün yaydığı zarif, gizemli ve ilham verici beyaz dumanlar koleksiyondaki dalgalı grafikler ile hayat buluyor. Rita Ora bu serinin ruh halini “oldukça kendine güvenen, gösterişli ve heyecanlı” olarak tanımlıyor. Seride yer alan şık dökümlü ve rahat parçalar performans ürünlerini sokak stili ile birleştiriyor.