PAYLAŞ


Dünyanın önde gelen spor giyim markası Reebok, dünyanın önde gelen müzisyenlerinden Alicia Keys’le güçlerini birleştirdi.

Reebok, tam 14 kez Grammy ödülü kazanan ünlü şarkıcı, söz yazarı, yapımcı ve oyuncu Alicia Keys ile özel bir ortaklık ve tasarım işbirliği içinde. Reebok Classics 2012 Sonbahar/Kış koleksiyonunda, Alicia Keys’in tasarladığı ve sınırlı sayıda üretilen ayakkabılar satışa sunulacak.

KASIM AYI İTİBAREN REEBOK MAĞAZALARINDA

“90’ların başında ilk Reebok Freestyle ayakkabımı aldığımdan beri Reebok hayranıyım. Onları bir kez giydim mi, hiç çıkarmak istemiyorum.” diyen Alicia Keys, Reebok ile bir araya gelerek Sonbahar/Kış sezonu için kendi tasarımlarını hazırladı. Classic Nylon Slim ve Princess gibi klasikleşmiş Reebok modellerini yeniden yorumlayan ünlü yıldızın hazırladığı bu özel koleksiyon, Kasım ayından itibaren Reebok mağazalarında satışa sunulacak.

Alicia Keys, Reebok’ın tasarım ekibiyle bir araya gelerek, her bir modelin üzerinde uzun
saatler çalıştı. En sevdiği Reebok Classics tasarımları için uygun renk ve dokuları özenle seçti. Sonuç olarak ortaya lüks materyallerle hazırlanan, modaya uygun ve giyenin kendini ifade edebileceği bileşenler içeren, özellikle genç trendsetter’ları yakından ilgilendirecek bir koleksiyon çıktı.