Rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan King Paolo, yaz aylarında da renkli modelleriyle kadınların tercihi oluyor. Düz babetlerin rahatlığı ile King Paolo ayakkabıların şıklığının bir araya geldiği yeni sezonda kadınların adımları şıklık kazanıyor.

Ayakkabıda rahatlığa önem verenlerin tercihi King Paolo, sezonun modasını yansıtan modelleri ile kadınların tercihi oluyor. Kadınların vazgeçilmezi olan babetler, King Paolo’nun yeni sezon koleksiyonunda görücüye çıkıyor.

Yaz aylarında kadınların tercihi olan babetler, King Paolo’nun yeni sezon koleksiyonunda birbirinden farklı modelleriyle kadınların beğenisine sunuluyor.

Kırmızı, mavi gibi yazın sıcak tonlarının yanı sıra kahve ve krem tonlarıyla farklı tarzlara hitap eden King Paolo, fiyonk dokunuşuyla modellerinde şık bir görünüm sunuyor.

Özel olarak geliştirilen klimalı tabanı sayesinde ayağın hava almasını sağlayan ve ayaklarda nem ve bakteri oluşumunu engelleyen King Paolo, şıklığın yanında sağlıklı bir kullanım sağlıyor. Siz de sağlığınızı önemsiyor ve yaz sıcaklarında ayaklarınızı rahat ettirmek istiyorsanız sezon alışverişinizde King Paolo mağazasını ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir