Annelerin 1 numaralı tavsiyesi Philips AVENT’in tutma yerleri karanlıkta parlayan benzersiz Gece Emzikleri, simetrik ve ortodontik yapısı sayesinde bebeklerin damak, diş ve çene gelişimine de yardımcı oluyor.

Yalancı emzik seçimi kolay gibi görünse de, bebeğinizin emziği kabul etme süreci ve emziğin ağız gelişimine olan etkisi nedeniyle bu seçim son derece önem taşır. Philips AVENT’in silikondan üretilen, tat ve koku içermeyen Gece Emzikleri; ortodontik, yumuşak vesimetrik şekli sayesinde, emzik bebeğinizin ağzında ters dönse bile damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine zarar vermiyor. Üstelik karanlıkta parlayan benzersiz tutma yerleri, emziğin karanlık ortamlarda daha kolay bulunabilmesini sağladığı için anne ve babaların vakit kaybetmeden emziği bulup bebeklerine vermesini kolaylaştırıyor.

Tatsız ve kokusuz olduğu için bebeğiniz tarafından kabul edilmesi kolay olan yalancı emzikler, hijyenik kapağa sahip olmasının yanı sıra hem buharlı sterilizasyona uygun hem de bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Emzik kısmı sağlam ve uzun ömürlü olduğu için, zamanla şekli ve rengi değişmiyor. İstediğiniz zaman kolayca çıkarmanız için güvenlik halkasına sahip Philips AVENT Gece Emzikleri, BPA içermiyor. Yalancı emzik kalkanında bulunan delikler de bebeğinizin cildinin tahriş olmaması için hava geçişi sağlıyor.

Karanlıkta parlayan benzersiz tutma yerlerine sahip Philips AVENT Gece Emzikleri’nin 0-6 ve 6-18 ay olmak üzere iki farklı çeşidi bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir