PAYLAŞ


Avrupa’nın 1 numaralı saç boyası Schwarzkopf Palette, 11 ilde 300 eve ‘komşu ziyareti’ gerçekleştirerek, kadınlara saç boyamadan moda ve trendlere kadar bir çok konuyu sıcak bir ortamda anlatacak.

Avrupa’nın lider saç boya markası Palette, 2008-2010 yılları arasında 26 ilde 497 evi ziyaret ederek gerçekleştirdiği “Palette Davette” etkinliğini, yoğun ilgi üzerine yeniden başlatıyor. “Müsaitseniz Size Geliyoruz” diyecek olan Palette ekibi, bu kez 11 ildeki 300 evi ziyaret ederek 2 bin 400 kadına ulaşacak ve saç boyamanın ve saç bakımın tüm inceliklerini, keyifli bir sohbetle anlatacak.

Yenilikçi ürünleriyle tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarını her zaman fazlasıyla karşılayan Palette, kadınların çok yoğun ilgi gösterdiği Palette Davette etkinliğini yeniden düzenliyor. Palette ekipleri 2008’de başlayan ve üç yıl süren etkinlik kapsamında 26 ilde 497 evi ziyaret ederek, 4 bin 476 kişiye ulaşmıştı. Saç boyama hakkında herkesin bilmesi gereken inceliklerin ve önemli ipuçlarının komşu ziyareti sıcaklığıyla anlatıldığı Palette Davette, Türkiye’nin birçok yerinden gelen talepler üzerine yeniden başlıyor.

İLK DURAK İZMİR

Ziyaret edilecek evlerin, başvuru yöntemiyle belirleneceği Palette Davette etkinliği 15 Mart tarihinde İzmir’de başlayacak. Her ildeki ziyaretler, 7-14 günlük periyotlarla gerçekleştirilecek. Saç boyama konusunda tüm bilgilere sahip olan 2 kadın moderatörden oluşan Palette ekibi, İzmir’in ardından Denizli, Antalya, Mersin, Adana, Gaziantep, Kayseri, Ankara, Eskişehir, Bursa ve İstanbul’da ziyaretlerini sürdürecek.

KADINLAR, SAÇ BOYAMA HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLMAK İSTİYOR

Yapılan bir araştırmaya göre Türkiye’deki hanelerin yüzde 22’sinde saç boyası satın alınıyor. Palette’nin Tüketici Danışma Hattı’na 2012 yılında gelen başvuruların yüzde 71’ini saç boyama hakkında bilgi almak isteyenler oluşturdu. Palette’nin facebook sayfasında yapılan araştırmaya göre ise kadınların yüzde 56’sı 18-24 yaşları arasında, yüzde 21‘i 25-34 yaşlarında, yüzde 17’si ise 17 yaşın altında saçlarını boyamaya başlıyor. Kadınların yüzde 46’sı saçlarını ayda bir kez, yüzde 26’sı saç rengini değiştirmek istedikçe saçlarını boyatıyor. Bu sonuçlar, Palette Davette etkinliğine olan ilginin kaynağını oluşturuyor.

166 bin fan sayısına sahip Palette Facebook sayfasındaki danışma platformu ile kadınların saç boyama konusundaki tüm sorularına cevap veren Palette, saç boyası denince akla gelen ilk marka olmayı hedefliyor. Bu amaç doğrultusunda 2013 yılında tekrar başlayan “Palette Davette” aktivitesi, saç boyama başta olmak üzere, saç bakımı ve trendler konusunda Anadolu’daki tüketicileri hiçbir karşılık beklemeksizin bilgilendiriyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here