Ordning&Reda yaza yakışır bir koleksiyon ile müdavimlerini heyecanlandırmaya devam ediyor. Çanta, telefon kılıfı, dosya ve kartvizitlikten oluşan şeffaf koleksiyon Ordning&Reda kalitesi ve farkıyla herkesin ilgisini çekiyor. Tamamen el işçiliği ile üretilmiş şeffaf koleksiyon piyasaya sunuluyor.  

Koleksiyonda bulunan iki çanta özellikle kadınlar tarafından çok tercih ediliyor. 2012 yaz trendlerinden olan şeffaf çantalar en gözde ürünler arasında yerini alıyor. Bu çantalar fonksiyonel olduğu kadar şıklığı da beraberinde getiriyor.

Şeffaf serinin farklı boyutlardaki çantaları, her daim bakımlı kadınların yanından ayırmadığı makyaj malzemeleri için makyaj çantası,
seyahatlerde ilaçların ve kişisel bakım ürünlerinin rahatlıkla sığabileceği acil durum çantası, plajlarda ise güneş kremi, gözlük gibi eşyaların konulduğu el çantası olarak kullanılıyor.

Serinin bir diğer ürünü su geçirmeyen şeffaf cep telefonu kılıfı, arama geldiğinde telefonu kılıfından çıkarmadan arayan kişiyi görme ve cevaplama imkânı sunuyor. Telefonunu hem korumak hem de şık bir görünüm kazandırmak isteyen herkes Ordning&Reda’nın şeffaf cep telefonu kılıflarını tercih ediyor. Şeffaf dosya ve kartvizitlik ise monoton iş ya da okul hayatından sıkılan herkes için farklı bir alternatif sunuyor.

Düzen tutkunlarının uğrak yeri Ordning&Reda,  şeffaf koleksiyonu ile modayı takip edenlerin büyük beğenisini topluyor. 2012 trendine ayak uydurmak ve bu ürünlere sahip olmak isteyen herkes soluğu Ordning&Reda’nın Nişantaşı mağazasında alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir