BİTKİ BAZLI KÖK HÜCRE ÜRÜNLERİNİ KEŞFEDİN!

Kozmetik kullanımında amaç, ciltte nemi arttırmak, kırışıklıkları ve lekeleri azaltmak, cildin daha dolgun, diri ve canlı görünmesini sağlamaktır. Hücrelerimizin doğru gelişmesi için, DNA gereken tüm kodları içerir. İyi bir metbolizmada, hücrelerin aktif ve iyileştirici dönemleri dengelidir, böylece hücreler dış saldırılara karşı kendilerini korur ve metabolik seviyelerini yüksek seviyede tutarlar.

Yaş ilerledikçe, oksidatif stress ve dış saldırılar, özellikle de güneş ışığı ve serbest radikaller, derinin iç mekanizmalarını zayıflatır. DNA’ya hasar verir ve cilt yaşlanmasına karşı savaşan temel genlerin dengeli çalışmalarını bozar. Hücrelerin gençliğini korumak için oksidatif etkili kremleri tercih etmelisiniz.

Bitkilerdeki hücreler, gerek duyduklarında kendilerini kök hücreye dönüştürebilir. Bu nedenle her bitki hücresi, yaprak, dal, çiçek, tohum gibi yeni organlar, hatta bitkinin tamamını meydana getirme kabiliyetine sahiptir.

Bu içeriğe sahip, kök hücre teknolojisi ile geliştirilmiş ürünler ile DNA tedavi eden genlerin çalışması uyarılır ve oluşacak hasarlardan korunma sağlanır, böylece erken yaşlanma etkisini yavaşlatabilirsiniz. Çift sarmal DNA zarar gördüyse tedavi edici genleri uyarır, restore eder, hücre metabolizmasının daha koordine şekilde çalışmasını destekler. UV radyasyonlarından oluşmuş zararları azaltır, dokuların kalite ve görünümlerini düzeltir, kırışıklık oluşumundan korur. Ayrıca hücre rejenerasyonunu aktifleştirip epidermisin bazal tabakasını yeniler, daha yüksek keratinosit üretimini tetikler. Epidernis dokusu daha kalınlaşır, yoğunlaşır ve dış saldırılara karşı daha güçlü hale gelir. Daha parlak, kırışıklıkların yumuşadığı ve yüz ovalinin belirginleştiği bir cilt için, kök hücre teknolojisi ile geliştirilmiş ürünleri tercih edin. Cildin bu tür ürünlerle desteklenmesi, kırışıklıkları azalması, nemin artırılması, parlak ve taze görünümlü bir cildin oluşmasında etkili olacaktır.  

Charm&Beauty sizin için seçti;

lacome

 

Lancome Absolue Precious Gündüz Kremi SPF 15 (590 TL)

Çevresel faktörler ve stress dolayısıyla yaşlanan kadınlar için geliştirilmiş bu krem, kök hücrelerin yaşamsal ortamını zenginleştirip yeniden canlanmalarını sağlıyor. Daha aydınlık, onarılmış ve beslenmiş bir cilt dokusu veriyor.

2

 

Shiseido Bio Performance Advanced Super Restoring Cream (389 TL)

Yaşla beraber oluşan derin kırışıklıkları düzeltmeye yardımcı olurken cildin gençliğini muhafaza etmek için zamanla mücadele ediyor.

 

3

 

Thalgo Ultimate Time Solution Rich Cream (564 TL)

Cildin hücre yenileyici etkisi ile esneklik, elastikiyet ve sıkılığını geliştiriyor, cildi üç boyutlu olarak şekillendiriyor. İçeriğinde bulunan Complexe Age Reverse sayesinde, hücresel solunumu destekliyor ve fibroblastların kasılma gücünü artırıyor. Elastin fiberlerin gençliğinde rol oynayan anahtar enzim olan LOXL sentezini active ediyor, böylece cildi üç boyutlu olarak şekillendiriyor.

Neostrata Skin Active Cellular Restoration 245 TL

Bileşimindeki Maltobionik Asit, Glikolik Asit ve Glukonolakton içeren SynerG formül 15.0 ile, cilt hücrelerinin 4işlevini geliştirip gençleştirip cilt dokusunu yeniliyor. Etkili formülünde bulunan elma kök hücre ekstresi, cildin kendi kök hücrelerini koruyor, yaşam sürelerini uzatıp yaşlanma belirtilerini azaltıyor.

 

 

5

 

Lierac Premium Voluptious Cream (475 TL)

Ciltte yenilenme sağlayan foxo proteininin yeniden üretilmesini sağlayarak kök hücreleri aktive eden bu krem, sonsuz güzellik isteyen kadınlara gençliğin anahtarını veriyor. Nadir bulunan, antioksidan zengini siyah gül, siyah orkide ve siyah gelincik ekstreleri ile cildi ne

 

 

6

Sisley Sisleyouth (475 TL)

Doğal yaşlanmanın gözle görülür etkileriyle mücadele ederek cildin gençlik potansiyelini koruyup en üst seviyeye çıkarıyor. Cildin sıkı ve dolgun kalmasını sağlarken yoğunluk, esneklik kaybına karşı mücadele ediyor.

 

7Peter Thomas Roth Rose Stem Cell Bio-Repair Gel Mask (234 TL)

En son bitki biyoteknolojisi ile kopyalanmış gül kök hücreleri maksimum oranda anti-age onarım sağlıyor. Bu serinletici, yenileyici jel maske, daha genç bir görünüm için hücrelerin döngüsünü arttırıyor.

 

8

Babor Skinovage PX Saf Yaşlanma Karşıtı Arındırıcı Krem (257 TL)

Alp Dağları’ndaki bitkilerden elde edilen kök hücrelerle cilt yaşlanmasını önleyen bu krem, içeriğindeki Afrika beyaz çam özü sayesinde ciltteki sebum üretimini azaltıp gözenekleri küçültüyor. Manolya özü ise çizgi ve kırışıklıkları azaltıp cildin elastikiyetini artırıyor.

9

 

Ren V-Cense Youth Vitality Gündüz Kremi (166 TL)

Calabria portakalından elde edilen C Vitamini ve kök hücre ile kolajen oluşumunu tetikliyor ve lifting etkisi oluşturuyor.

 

 

Yves Rocher Gençleştirici ve Hücre Yenileyici Gece Kremi (139 TL)10

Ekiznezya bitkisinin meristem dokusundaki kök hücrelerin elisitasyondan geçirilerek elde edilmiş 4. Nesil bitkisel kök hücreleri içeriyor. Cilt hücrelerinin gece boyunca yenileyerek cildi adeta yeniden oluşturuyor. Cildi onarıp gece boyunca besliyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir