PAYLAŞ

Head&Shoulders-EkstraDolgunluk-Şampuan-ÜrünGörseliHead&Shoulders’tan sadece kadınlara özel 3 etkili yeni seri

P&G’nin lider saç bakım markası Head&Shoulders, kadınlar için, 3 etkili formüle sahip yeni şampuan ve saç bakım serisini geliştirdi. Head&Shoulders bilim insanlarının zenginleştirdiği yeni formül, saç ve saç derisini arındırıyor, nemlendiriyor ve koruyor. Saçların doğal güzelliğini ortaya çıkaran yeni seri, saçların kolay şekle girmesini sağlıyor ve hacim katıyor. 3 etkiyi bir arada sunarak saçın tüm ihtiyacını karşılayan yeni seri, saçları sağlıklı ve mükemmel görünümüne kavuşturuyor.

Head&Shoulders’ın yeni serisiyle saçların doğal güzelliği ortaya çıkıyor

Kadınlar saçlarını kusursuz bir görünüme kavuşturmak için birçok yol deniyor. Uzun yıllar süren araştırmalar sonucu kadınlar için geliştirilen 3 etkili formülüyle nemlendiren, koruyan ve arındıran Head&Shoulders’ın yeni serisi, tek bir ürünle hem kepeğe karşı yüzde 100’ e kadar koruma sağlıyor, hem de saçları doğal güzelliğine kavuşturarak  güçlendiriyor. Head&Shoulders’ın kadınlar için yenilenen 3 etkili formülü, kepeğe sebep olan mantara karşı koruma sağlayan en etkili formül olarak da öne çıkıyor.

Head&Shoulders’ın 3 etkili yeni formülünü desteklediklerini belirten Uluslararası Cilt Sağlığı Birliği üyesi Dr. Tabi Head&Shoulders-İpeksiYumuşaklık-Şampuan-ÜrünGörseliLeslie; “Dermatoloji uzmanları olarak, meslektaşlarım ve ben sağlıklı bir saç derisinin öneminin farkındayız. Uluslararası Cilt Sağlığı Birliği ile birlikte, Head & Shoulders’ın yenilikçi 3 etkili formülü için yaptığı klinik araştırmaları tamamıyla inceleme fırsatı bulduk.  Vardığımız sonuca göre, sağlıklı bir saç derisi saç sağlığına büyük ölçüde fayda sağlıyor.” diye konuştu.

Head&Shoulders’ın kadınlar için geliştirdiği 3 etkili yeni formülü, saçı arındırarak, koruyarak ve nemlendirerek, 3 adımda saçlara mükemmel bir görünüm katıyor. Head & Shoulders yumuşak saçlar için “İpeksi Yumuşaklık”, dolgun ve güçlü saçlar için “Ekstra Dolgunluk” ve saç dökülmelerine karşı etkili “Kadınlara özel saç dökülmelerine karşı” olmak üzere 3 çeşidiyle yeni serisini kadınların beğenisine sunuyor.

#HeadShoulders #kadınlariçin #üçetkiliformül #İpeksiYumuşaklık #EkstraDolgunluk #Kadınlaraözelsaçdökülmelerinekarşı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here