healdKadınlar için mükemmel görünen saçlara kolayca ulaşmanın yolu, dünyanın bir numaralı kepek şampuanı head&shoulders’tan geçiyor. İpeksi Yumuşaklık, Ekstra Nemlendirici Bakım ve Ekstra Dolgunluk şampuanlarıyla tüm kadınlar kuru, yıpranmış ve söz dinlemeyen saçlara veda ediyor.

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G’nin saç bakım markası head&shoulders, tüm kadınlara saç bakımı için aradıkları ekstra bakımı sunuyor. Saç bakımının öneminin farkında olan kadınlar doğru şampuanı bulmak için yeni denemelerden kaçınmıyorlar. Kuru ve yıpranmış saçlar birçok kadının en çok şikayet ettiği konuların başında geliyor. Yıpranmış saçlar için geliştirilen head&shoulders İpeksi Yumuşaklık, içeriğindeki 6 kat nemlendiriciyle kadınlara ipeksi ve %100’e kadar kepeksiz saçlar sunuyor. Saç derisini nemlendirmek ve saça ipeksi yumuşak bir parlaklık katmak için özellikle yıpranmış saçlar için tasarlanan head&shoulders İpeksi Yumuşaklık; krem formüllü içeriğiyle elektriklenmeyi ve kırıkları azaltarak saçlarınızı nemlendirmeye yardımcı oluyor.

Saçlarında kuruluk sorunu yaşayan kadınlar head&shoulders Ekstra Nemlendirici Bakım’ı tercih ederek hayallerindeki saçlara kavuşabilirler. İçerdiği badem yağı özü ile kuru saç derisini nemlendirerek kepek kaynaklı kaşıntıya son veren şampuan, head&shouldersın yeni geliştirdiği taze koku teknolojisiyle duş keyfine yeni bir ‘hava’ katıyor.

İnce telli ve cansız saçlar için geliştirilen head&shoulders Ekstra Dolgunluk ile saçlara ekstra hacim kazandırmak mümkün. Özel formülü ile saçlara doğal bir hacim kazandıran şampuan sayesinde saçlar daha kolay şekil alıyor.

Siz de kuru ve yıpranmış saçlarınıza veda ederek saçlarınızı ekstra bakım ile buluşturmak istiyorsanız head&shoulders’ı tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir