Siberian Health’in yaşlanma karşıtı Experalta Platinum serisi, cildinizin ihtiyaçlarına kolayca adapte olurken; ileri yaş grupları için komple bakım ve erken yaşlanmanın önlenmesi ve yaşa bağlı ihtiyaçların giderilmesini sağlayan bireysel güzellik formülleri sunuyor.

 “Kırışıklık Görünüm Azaltıcı Etkili Yoğun Yüz Serumu” cildi yoğun bir şekilde nemlendirerek daha ışıltılı ve genç bir hale getiriyor. Doğal X50 Myocept oligopeptidleri, yüz kaslarına canlandırıcı etki sağlayan kompleks ve cilt yapısını restore eden ginseng ekstresi ile zenginleştirilmiş olan içeriği, gözle görünen kırışıklıkları belirgin ölçüde azaltıyor.

”Akıllı” x50 Myocept Peptit Kompleksi; kasları gevşetmesi sayesinde mimik kırışıklıklarının düzeltilmesini teşvik ediyor, yeni mimik kırışıklıklarının oluşumunu engelliyor.

Fermente edilmiş folik asit; cildin yenilenme süreçlerinin hızlanmasını teşvik ediyor, yapısal proteinlerin üretimini hızlandırıyor, yaşlanmaya bağlı değişikliklerin oluşturduğu hasarlara maruz kalan hücrelerin restore edilme süreçlerini aktive ediyor.

Siberian Health’in diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi Experalta Platinum Serisi de sülfat, paraben, ftalatlar, mineral yağlar, yapay aromalar ve renklendiriciler içermemektedir. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Doğa ve Bilim Bir Arada

Experalta Platinum serisinin inanılmaz dönüşüm gücünün sırrı  bitkisel bileşenler ve ileri teknolojinin etkili birleşimindedir.

Serum içeriğinde bulunan bitkisel bileşenler:

Reishi Mantarı: Aminoasitler ve polisakkaritler açısından zengin bir antioksidan koruma aracıdır. Kolajen sentezini uyarır, cildin genç görünümünü destekler.

Arı Sütü: Cildi canlandırır, esnekliğini arttırır ve gençleşme sürecini teşvik eder.

Kullanım Şekli:

Ayrı Bir Ürün Olarak: Yoğun nemlendirmeye ihtiyacınız olduğunda ürünün birkaç damlasını temiz yüzünüze uygulayıp masaj hareketleri ile yayın.

Kokteyl Kapsamında Düzenli Bakım İçin: Aktif maddenin birkaç damlasını ihtiyaç duyulan krem miktarı ile karıştırıp hafif masaj hareketleri ile temiz yüzünüze uygulayın. Temel olarak gece veya gündüz bakım ürünlerini kullanın.

#experaltaplatinum, #ciltbakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir