PAYLAŞ

Modern erkekler, Fenjilyan ile 3 dakika içinde kırışıklıklara veda ediyor

Gücünü doğadan alarak geliştirdiği ürünleriyle sektöre farklı bir bakış açısıyla baktığını kanıtlayan Fenjilyan, sağlıklı bir ciltle yaş almak için birçok alternatif sunuyor. Doğal hammadde, kök hücre ve aktif maddelerin bileşenlerini kullanarak ürettiği ürünleriyle her yaştan kadın ve erkeğin kullanımına uygun ürünler geliştiren Fenjilyan, cildi güçlendiren, onaran, bakım yapan ve gençleştiren doğal maddeler ve aktifleri ürünlerinde topluyor.

Göz Çevresi Bakım Kremi - İmaj Görseli - 11Fenjilyan’dan botoks etkili krem…

Fenjilyan, göz çevresi bölgesini aydınlatmaya, pürüzsüzleştirmeye ve detoksifiye etmeye yardımcı olan Botoks Etkili Göz Çevresi Bakım Kremi ile modern erkeklerin gönlünde taht kuruyor.  İçerdiği botoks etkili aktif sayesinde sürüldüğü ilk 3 dakika içinde etkisini göstererek göz çevresindeki mimik çizgi ve kırışıklıkların giderilmesine eşlik eden krem; kullanıcısına pürüzsüz, sıkı ve kırışıksız bir göz çevresi armağan ediyor. Düzenli kullanıldığı takdirde ikinci aydan itibaren kalıcı etki gösteren krem, bileşenindeki Alpha Lipoic Acid sayesinde ürünün cilde daha etkin nüfuz etmesine yardımcı oluyor.

Ayrıca, sıkılık ve elastikiyetini sağlamak için cildi yeniden yapılanmasına olanak sağlayan Fenjilyan Botoks Etkili Göz Çevresi Bakım Kremi, cildin yaş ile yavaşlayan fonksiyonlarını tedavi ediyor.

#Fenjilyan #FenjilyanBotoksEtkiliGözÇevresiBakımKremi #gözçevresibakımı #erkek #bakımlıerkekler #botoksetkilikrem #kırışıklık #gözçevresindekikırışıklıklar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here