Diadermine HydraList cilt bakım serisi ile cilt bakım ürünlerine yeni bir soluk getirdi.

Şehir yaşamı birçok keyifli nokta ve çeşitlilik sunarken cildiniz için aynı şeyleri söylemek pek mümkün olmuyor.  Çünkü şehir yaşamında cildiniz, hava kirliliği, egzoz gazları, kir, toz ve sıcaklık değişimi gibi birçok çevresel etkiye maruz kaldığından nemini kaybederek yapısı bozuluyor. 110 yılı aşkın dermatoloji uzmanlığına sahip, güvenilir cilt bakım markası Diadermine’de şimdi yeni serisi Hydralist ile bu durumu değiştiriyor. Yeni Hydralist Serisi, cildinize gün boyu ihtiyacı olan nemi sağlayarak, cildinizi şehrin yıpratıcı etkilerine ve nem kaybına karşı etkili bir şekilde koruyor.

Asit ve çöl yosunu ile güçlü nem etkisi…

Diadermine tarafından geliştirilen Hydralist Serisi, bir nem harikası… Bu nem harikasının temelinde, derinlemesine nemlendirme sağlayan içeriklerin güçlü birleşimi yatıyor. Ağırlığının 1.000 katı kadar suyu hapseden nem mıknatısı hyaluronik asit, cilt yüzeyine uygulandığında yoğun nemlendirme sağlıyor ve cildin nemini gün boyu koruyor. Kökeni okyanus olan ve sular çekildikten sonra metabolizmasını adapte ederek Sahel Çölü’nün zorlu koşullarında bile hayatta kalmayı başaran çöl yosunundan elde edilen özler ise ağırlığının 30.000 katı kadar suyu hapsederek cilde yoğun nem sağlıyor.

Güçlü seri, 4 inovatif ürün…

Hydralist Serisi, şehrin yıpratıcı etkilerine karşı ciltlerini korumak isteyenlere, yoğun nemlendirici etki ile birlikte farklı cilt tiplerinin ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş özel dokuya sahip ürünler sunuyor. Serinin; Jel Dokuya Sahip Günlük Bakım Kremi, İpeksi Dokuya Sahip Günlük Bakım Kremi, Gece Boyu Nem Bakımı ve Etkileyici Nemlendirici Sprey olmak üzere 4 ana ürünü bulunuyor. Günlük bakım kremleri, seslendikleri cilt tipine ve dokularına göre birbirinden ayrışıyor; Jel Dokuya Sahip Günlük Bakım Kremi, normal ve karma cilt tipleri için özel olarak geliştirilmiş bulunuyor. Nemlendirirken aynı zamanda su kadar ferah özel jel dokusu sayesinde cildi ferahlatıyor, cildin daha canlı ve ışıl ışıl bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

İpeksi Dokuya Sahip Günlük Bakım Kremi, normal ve kuru cilt tipleri için… Nemlendirirken yağlı his bırakmayan özel ipeksi dokusu sayesinde cilde bakım yapıyor, daha yumuşak bir cilt ve daha canlı bir görünüm yaratıyor. İstenilen ışıltılı, aydınlık ve yumuşak cilde kavuşmak için bakım yapan özel bir yapıya sahip olan Gece Boyu Nem Bakımı da içeriğindeki badem yağı ile cildi derinlemesine nemlendiriyor ve besliyor. Harika Nemlendirici Sprey ise ultra hafif, yapışkan olmayan yapısı sayesinde makyajınıza zarar vermeden ve yağlı bir his bırakmadan cilt tarafından kolayca emiliyor. Ofiste, şehirde, her an rahatlıkla kullanılabiliyor. Cildi anında rahatlatıyor, nemlendiriyor ve ona ışıltısını geri kazandırıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir