Sağlıklı yaşam konseptinin dünyada öncülerinden olan Espace Privé Chenot D-Life İstanbul’un sunduğu Chenot Cosmetique ürünleri, özenle oluşturulmuş formülleri ve mükemmel sonuçlar sağlamayı garanti eden doğal aktif içeriklerin bileşenleriyle, kış sezonunda tüm cilt tiplerine uygun seçenekler sunuyor.

Dr. Henri Chenot’nun tecrübesinden yola çıkarak elde edilen Chenot Cosmetique ürünleri, bilim dünyasının en yeni keşifleriyle harmanlanan bilgilerle oluşturuluyor.

Bu ürünler arasında yer alan Confor-Tech Yatıştırıcı Krem ve Gelişmiş Sıkılaştırıcı Maske de soğuk havanın cilt üzerindeki etkisini minimalize ederek, ışıltılı ciltler oluşturuyor.

Confor-Tech Yatıştırıcı Krem; hassas, tahriş olmuş ve kızarmış ciltleri anında rahatlatıp, yatıştırıyor ve onarıyor. Cildin doğal duvarını yeniden oluşturarak güvenilir bir koruma sağlıyor. Cildi pürüzsüzleştirirken, rahatlatıp, ferahlatıyor.

Gelişmiş Sıkılaştırıcı Maske sayesinde ise cilt hatları sıkılaşıyor ve aydınlanıyor. Stres altındaki cilt yeniden yoğun, gergin ve canlı bir görünüm kazanırken, cilt tazelenip sıkılaşıyor. Yüksek performanslı, yaşlanma karşıtı yüz ve boyun maskesi olan Gelişmiş Sıkılaştırıcı Maske, yüz hatlarını yeniden şekillendiriyor ve canlılığını yitirmiş ciltlerdeki bütün yaşlanma belirtileri gözle görülür biçimde azalıyor.

Chenot Cosmetique’in ürün içerikleri, titiz ve etik çalışmalar sonucunda belirlenir. Maksimum faydayı sağlamak için, kişinin cilt tipine uygun ürünler seçilmelidir.

Chenot Cosmetique, insanlara ve doğaya saygı gösteren benzersiz bir ürün grubudur. Hava geçirmez ürün paketlemesi, hem bakteri oluşum riskini en aza indirir, hem de cildin fizyolojik dengesini korumaya yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir