PAYLAŞ

kremCaudalie markasının sahibi Mathilde Thomas’ın imzasını taşıyan yeni cilt bakım maskeleri, ‘Caudalie Vinotherapie Spa’larından ilham alınarak tasarlanmış. Caudalie’nin üzüm ve asmadan elde ettiği etkiyi keyif veren dokular ile birleştiren maskeler, cildinize rahat bir nefes aldıracak.

Caudalie Detox Maskesi, Strese ve şehir yaşamına maruz kalan ciltleri yeniden canlandırır. İçeriğindeki üzüm posası, cildi serbest radikallere karşı koruyarak, derinlemesine temizler. Maskedeki pembe kil ve kahve, cildi arındırırken papaya enzimleri cildi aydınlatır ve hassasiyetinin giderilmesine yardımcı olur. Detox maskesindeki lavanta, sandal ve mür ağacı, adaçayı, selvi, maydanoz, bergamot ve papatyanın yağından oluşan fito aromatik kokteyl ise; cildi yenileyerek yatıştırır.

Caudalie Leke Maskesi, özellikle mat cilt tonu problemi yaşaynların kurtarıcısı olan bu ürün, peeling görevi görerek, 10 dakikada cilde ışıltısını yeniden kazandırıyor. İçeriğinde yer alan cildi aydınlatan papaya enzimlerinin yanı sıra; leke karşıtı C vitamininden 62 kat daha etkili Caudalie patenti Viniferine cilde ışıltısını geri kazandırıyor. Maskedeki glikolik asit ise, epidermisdeki ölü hücreleri cilt yüzeyinden arındırıyor.

Caudalie Kil Maskesi, Karmadan yağlıya dönük ciltler için ideal bir bakım ürünü olan Kil Maskesi, cildin derinlemesine temizlenmesini sağlarken aynı zamanda yumuşaklık hissi vererek mükemmel bir bitiriş sunar. Maskenin içeriğinde yer alan beyaz kil cildin arınmasına yardımcı olurken, çinko ve keten tohumunun doğal aktif içerikleri cildin dengelenmesini sağlar. 8 esensiyel yağdan oluşan fito aromatik kokteyl ise (Lavanta, papatya, bergamot, sandal ve mür ağacı, adaçayı, selvi, maydanoz) cildi yatıştırır.

Caudalie Nem Maskesi, Kuru ciltlerin kurtarıcısı olan bu nem maskesi, Vinolevure üzüm köpüğü mayası  ile cildin bağışıklık sistemini güçlendirir. Omega 6 açısından zengin olan üzüm çekirdeği yağı ise cildi besleyerek, onarılmasına yardımcı olur. İçeriğindeki Hiyolonik Asit, cildin pürüzsüz ve dolgun görünmesini sağlar.