NUXE Laboratuvarında özel olarak geliştirilen yeni ikisi bir arada Rêve de Miel® duş peeling’i, cildiniz için bal, şeker kristalleri ve değerli yağlar ile benzersiz bir bakım deneyimi vadediyor.

  1. Cildi nazikçe ölü deriden arındırır ve cilt dokusunu yeniler.
  2. Cildi besler be hafif bir koruyucu tabaka ile kaplar.

Özel formül:

Peelıng etkisi:

Nazikçe öğütülmüş pirinç taneleri ve eriyen beyaz şeker kristalleri ile cildinizi arındırın.

Besleyici etki:

– Arılar aleminin şifası bal, onarıcı ve yatıştırıcı etkisini içeriğindeki zengin anti-oksidan maddelere, C, B2 ve B6 vitaminlerine, aminoasitlere ve mineral tuzlara borçlu. Tüm bunların bileşimiyle bal, cilt bariyerini güçlendirmede önemli bir görev üstleniyor.

– 3 botanik yağ: Ayçiçeği, argan ve hodan yağı, Shea yağı ile birleşerek temel yağ asitleri açısından zengin, besleyici bir formül sunuyor.

Balsamdan yağa dönüşen benzersiz dokuya erişmek için 80’den fazla deneme

NUXE,   dokuların birbirine dönüşme özelliğini keşfederek bir kez daha kozmetik dünyasında öncü olmayı başardı. Tüm zenginliğiyle balı temel alan formül, ıslak tene masaj yaparak uygulandığında kremsi bir balsam dokusuna dönüşerek epidermis tabakasını adeta besleyici bir örtü ile kaplıyor.

Kokusuyla bağımlılık yapabilir!

NUXE, yine bağımlılık yapan büyüleyici kokular konusundaki uzmanlığını konuşturdu ve ortaya mimoza ve vanilya notalarının karşı konulmaz cazibesi çıktı. Tüm duyulara hitap eden bir zevk anına hazır olun!

Kadınların %100’ünde arınmış ve yumuşacık bir cilt.

Kadınların %95’inde ciltte koruyucu bir bariyer hissi, %90’ında derinlemesine beslenmiş bir cilt.

#balrüyası, #nuxe, #duşpeelingi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir