Dünyaca ünlü kozmetik ve güzellik markalarından sektördeki 60 yıllık tecrübesiyle ilk ampül üreticisi olan Alman markası BABOR’un yeni sezon ürünleri NUBİA Mağazaları’nda. 

BABOR AGE ID Serisi

Yeni nesil anti-aging makyaj serisi sahip olduğu yaşlanma karşıtı özelliğiyle “Güzelliğiniz Kimliğinizdir” diyor. İşlevsellik açısından yapılan cilt bakımı araştırmalarındaki sonuçlara göre hazırlanmış olan seri aktif hücre koruması, serbest radikallere karşı kapsamlı koruma, lifting etkisi, özel dokular ve esnek nüanslar sağlıyor.

BABOR Cleansing Serisi

Kazandırdığı gün boyu süren etkili yumuşaklık ile cildi şımartan Cleaning Serisi yeni Anti-Ox Kompleksi sayesinde cildi çevresel strese karşı koruyor, serbest radikalleri yok ediyor ve cildin detoks sistemini aktive ediyor. Yüksek oranda antioksidan özelliğe sahip yeni Anti-Ox Kompleksi brokoli, ıspanak, aleovera ve yeşil çay içeriyor. Komple derin temizleme sağlayan ürünler sayesinde daha sonraki cilt bakım ürünleri daha kolay emiliyor. Serinin bazı ürünleri elma suyundaki kök hücreler ile desteklenmiyor.

BABOR Silicone Cleansing Brush

Yeni Babor yüz temizleme fırçası, özel tasarım silikon başlığı ile cildi derinlemesine temizliyor, temizleyici ürünlerin etkisini arttırıyor. Dakikada on iki bin mikro titreşime sahip silikon başlık ile cilde temizlik aşamasında, masaj ve peeling etkisi sunuyor. Başlık, su ile kolayca temizlenebildiğinden değişim gerektirmiyor. Su geçirmez olan ürün iki adet ince kalem pil ile çalışıyor.

DOCTOR BABOR Hydro Cellular Serisi

3 boyutlu Hyalüronik Asit ile hem içten, hem de dıştan cildinize yoğun nem etkisi sağlayan seri, nemsiz kalmış kuru ciltlere özel olarak geliştirildi. Düşük, orta ve yüksek moleküler Hyalüronik Asit ile epidermis ve dermis üzerinde etkili. Cildi derinlemesine nemlendiriyor, pürüzsüzleştiriyor ve canlandırıyor.

BABOR Active Night Fluid

Babor Ampoule ConcentratesFP serisindeki Active Night Fluid, sabahları yenilenmiş, sıkı, gergin ve pürüzsüz bir ciltle güne başlamanızı sağlıyor. Trüf mantarı, siyah söğüt ve siyah alg ile zenginleştirilmiş olan ve “Elle Germany Beauty Awards 2017” ödülüne sahip Babor Active Night Fluid yorgun ve bitkin bir cilde uygulanıp güzellik uykusundan keyifle uyanmayı sağlıyor.

#babor, #yenisezon, #NUBİA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir