PAYLAŞ

BeautyEurasia 2013 çıtayı yükseltemeye devam ediyor. Avrasya’nın bir numaralı Kozmetik, Güzellik, Kuaför fuarı 13 Haziran’da Tüyap Fuar Merkezi’nde kapılarını 9. kez ziyaretçilerine açtı.

Sergilenen ürün çeşitliliği dikkat çekiyor
Binlerce katılımcı ve ziyaretçiyi aynı platformda buluşturan BeautyEurasia 2013; Japonya’dan, Brezilya’ya, San Marino’dan Ürdün’e kadar dünyanın her bölgesinden gelecek katılımcı ve ziyaretçiyi ağırladı. Kozmetik, güzellik ürünleri, kuaför, güzellik salonu ürün ve ekipmanları, kişisel bakım ürünleri, wellness & spa, doğal kozmetik ürün ve ekipmanları, ambalaj ve özel markalı ürünlerin sergilendiği fuarda ürün çeşitliliği dikkat çekiyor. Katılımcı sayısında % 15 oranında artış Her geçen yıl büyüyen ve kendini geliştiren BeautyEurasia, dokuzuncu yılında uluslararası katılımcı sayısında net bir artış yakaladı. Dünya markalarını aynı çatı altında buluşturan BeautyEurasia 2013 Türkiye’den ve aralarında İtalya, Fransa Polonya milli katılımı, Bulgaristan, Malezya, Kore, Çin ve Tayvan’dan grup katılımlarının da bulunduğu 46 farklı ülkeden yaklaşık 480 katılımcıyı buluşturdu. Milano Ticaret Odası’nın Dış İlişkiler Ajansı Promos’un ve Dış Ticaret Ajansı –UBIFRANCE organizasyonuyla Fransa’dan, Polonya Ekonomi Bakanlığı’ın desteği ile de Polonya’dan seçkin firmalar BeautyEurasia’da alıcılar ile buluşuyor. Bulgaristan, Kore, Çin, Tayvand ve Malezya’dan “grup katılımı” adı altında yüzlerce firma fuarda ürünlerini sergileyecek. Ayrıca BeautyEurasia’da Türkiye’nin yanı sıra Almanya, Yunanistan, İspanya, Hollanda, Slovenya, Slovakya, Sırbistan, Ürdün, Mısır, Belçika, Hindistan, Brezilya, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere ve ABD gibi pek çok ülkeden gelen katılımcılar alıcılar ile bir araya geldi.

BeautyEurasia 2013’te Çifte Rekor: Ziyaretçi Kayıtlarında % 25 Artış

Türkiye, Balkanlar, Orta Asya, Kafkaslar, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan Avrasya bölgesinin her köşesinden ve 127’yi aşkın ülkeden gelen 25.000 profesyonel ziyaretçi BeautyEurasia 2013 için geldi. BeautyEurasia 2013 geçen yılki başarısını arttırarak hem ziyaretçi hem katılımcı sayısında hızlı bir yükseliş gerçekleştirip kendi rekorunu kırdı. Ziyaretçi
kayıtlarında % 25 oranında artış yakalanırken yeni ülkelerden gelen ziyaretçi dikkat çekiyor. Orta Asya ve Afrika’dan Ziyaretçi patlaması BeautyEurasia 2013 ziyaretçi rekoru kırdı. Geçen fuarlar ile karşılaştırıldığında bu sene Afrika’dan; Angola, Senegal, Kenya, Nijerya, Güney Afrika, Gana, Gabon, Tanzanya, Kamerun, Çad, Uganda, Libya, Cezayir, Moritanya, Fil dişi, Etiyopya, Zimbabve, Gabon olmak üzere yeni ülkelerden alıcılar BeautyEurasia’ya geliyor. Orta Asya ve Kafkaslar’da yürütülen çalışmalar sonucunda Kazakistan, Kırgızistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Tacikistan, Afganistan ve Özbekistan’dan kozmetik ithalatçıları da fuara ilgi gösterdi. Onlarca ülkeden Alıcı Grupları BeautyEurasia 2013’te BeautyEurasia 2013 Fuarı için organize edilen yurtdışı alıcı grupları organizasyonu kapsamında hedef coğrafyalardan onlarca ülkeden alıcı heyetler geliyor. BeautyEurasia’ya münferit ziyaretçilerin yanı sıra birçok ülkeden seyahat acentesi ve dernek vasıtasıyla İran, Irak, Bulgaristan, Afganistan, Kazakistan, Yunanistan, Beyaz Rusya, Sırbistan, Makedonya, Nijerya, Yunanistan, Gana, Lübnan, Pakistan, Tunus, Fas, Kamerun gibi farklı ülkeden gelecek ziyaretçi grupları katılımcı firmalar ile buluşması sektöre yeni satış fırsatları oluşturma ve yeni pazarlara açılma olanakları sunacak. BeautyEurasia 2014 fuarı 12 – 14 Haziran 2014 tarihlerinde İstanbul Atatürk Havaalanı karşısında, metro ve metrobüs ulaşımının kolay olduğu, Istanbul Fuar Merkezinde (IFM), düzenlenecektir. BeautyEurasia 2014’te, 12- 14 Haziran’da 10. Kez YENİ FUAR ALANIMIZDA, ISTANBUL FUAR MERKEZİ’NDE – buluşmak üzere!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here