Aussie artık Türkiye’de!

auss'esliderSiz hayatın keyfini çıkarırken saçınıza artık Aussie bakacak.

Aussie, Avustralya’ya özgü nane balzamı özüyle ve derinlemesine saç bakımıyla “Rahatla” diyor. Aussie şampuan, saç bakım kremi ve 3 dakikada yeniden yapılandıran mükemmel bakım kürleri ile artık saçlarınızla çok fazla uğraşmanıza gerek kalmayacak. Siz hayatın keyfini çıkarırken saçlarınızın mükemmel görünmesi için Aussie ürünlerini kullanmanız yeterli olacak.

Saç Uzmanı Dr. Rene Rust, “Aussie’nin hafif nemlendirici bileşenleri, saçlarınıza istediğiniz görünümü ve kontrol edilebilirliği sağlar ve aynı zamanda saçınızı ağırlaştırmaz” diyor ve ekliyor: “Aussie ürünleri, saçlarınıza en çok ihtiyacı olan bakımı sağlayacak şekilde tasarlanmış ve geliştirilmiştir. İçeriğindeki arındırıcı aktifler ile doğru bakım ve nemlendirme bileşenlerinin kombinasyonu saçlarınızın pürüzsüz ve yumuşak görünmesine yardımcı olur.”

Aussie ürünleri, Aussie Miracle Moist, Aussie Color Mate, Aussie Color Mate, Aussie Aussome Volume, Aussie Frizz Miracle ve Aussie Luscious Long serilerinden oluşuyor.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istmag magazin grubu
türkiye çocuk yemek zevki charm and beauty it network home textile hotel restaurant baby kid store automotive exports
dijital teknik nalbur teknik solarex magazine yapı malzeme konfeksiyon teknik matbaa teknik medikal teknik beauty turkey
food turkey pharma turkey sleep well sleep tech tekstil teknik perde sistemleri ve aksesuarları print on demand boru
decor made in bursa made in turkey fashion turkey sustainnovation inkjet magazine yemek zevki tv toyuncak
ihlas magazin apple uygulama
ihlas magazin android uygulama